Aneta Vítek Praha

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka
"Chceme-li změnit svět k lepšímu, musíme nejdříve změnit způsob jakým se rodí děti" Michel Odent

Jsem maminkou dvou úžasných dětí Denise (2018) a Beáty (2019), lektorka kurzů hypnoporodu, průvodkyně předporodními a ženskými přechodovými rituály a terapeutka emoční psychologie EFT. Vystudovala jsem vysokou školu ekonomického směru, ale můj životní směr se díky transformativním porodům vlastních dětí otočil zcela jiným směrem. Zpět k ženám, k dětem, k bodu, kde to všechno začalo.

První porod jsem prožila v Kanadě a nesmírně mne inspirovalo, jak v jiné zemi funguje přístup k těhotným ženám, k porodům, k poporodní péči a přeji si, aby se i k našim ženám přistupovalo stejně laskavým způsobem, kdy starost o rodičku začíná na začátku těhotenství a končí až na konci šestinedělí. Absolvovala jsem v prvním těhotenství v Kanadě kurz Hypnoporodu dle Marie Mongan a v Čechách ve druhém těhotenství potom kurz Jemného zrození. Oba dva mi daly ohromnou sílu a důvěru ve své tělo, miminko a celý proces a ráda předám tyto cenné informace dál ostatním ženám. Protože všechny si zasloužíme prožít tento nezapomenutelný okamžik v lásce, harmonii, ve své síle, v příjemném a respektujícím prostředí a bez rušivých elementů. Manžel díky kurzu věděl co dělat, když se nám naše 2.dítě narodilo neplánovaně neasistovaně doma. Byl to pro nás oba neuvěřitelně silný a nádherný zážitek.

Ráda budu součástí vaší předporodní cesty jako lektorka předporodní přípravy nebo průvodkyně předporodním rituálem – požehnání k porodu. Jako terapeutka EFT vám mohu pomoci i s předporodními strachy a obavami.

Mé kurzy:

Terapeut EFT (Sindy Katayma)

Rituální škola (Veronika Lančaričová & Markéta Prchalová)

Předporodní rituál (Markéta Kukuczková & Anna Kohoutová)

Lektorský kurz předporodní přípravy s hypnoporodem (Michaela Kalusová & Draha Sokolová)

Relaxační masáž rebozem (Anna Kohoutová)

Facilitátorka ženských skupin (Loona dance academy) – právě probíhá

Více o mých službách najdete na:

Instagram @klascevlasce

www.anetavitek.cz