Těhotenská jóga

Fyzická příprava na porod je stejně důležitá, jako emocionální a mentální příprava. Rozhodly jsme se proto spolupracovat s lektorkou těhotenské jógy Terezou Nolet. Uvědomujeme si, jak naše kurzy, techniky hypnoporodu a těhotenská jóga souzní. Společně tak našim klientům nabízíme jedinečný doplněk našich kurzů ve formě online lekcí těhotenské jógy. Balíček těhotenské jógy zahrnuje 7 lekcí těhotenské jógy, 2 antistresové relaxace, podporu a sdílení.

PŘIHLASTE SE NA KTERÝKOLIV NÁŠ KURZ A ZÍSKEJTE TUTO EXKLUZIVNÍ NABÍDKU!

PO REZERVACI A ZAPLACENÍ KURZU ZÍSKÁTE 50% SLEVU NA ONLINE KURZ TĚHOTENSKÉ JÓGY S TERKOU!

Terka pravidelně přednáší na Týdnu respektu k porodu, příspívá do časopisu Jóga Dnes, vedle pravidelných lekcí a workshopů v Praze, vede lekce na Jóga Festivalu v Ostravě a se svým projektem těhotenské jógy online se dostala také do semifinále soutěže časopisu Maminka:) Jógu studovala mimo jiné v Indii a Austrálii a pořád se vzdělává dál. Právě teď se věnuje péči o své děti a klub, čímž své nadšení pro zdravé a přirozené těhotenství a porod sdílí dál. 

Víte, že pravidelná těhotenská jóga je NEJLEPŠÍ ZPŮSOB POHYBU V TĚHOTENSTVÍ? 

Mnohé studie dokazují, že cvičení těhotenské jógy odbourává stres, uklidňuje, předchází úzkostlivým a depresivním stavům a snižuje také běžné těhotenské komplikace. Pravidelné cvičení jógy v těhotenství předchází bolestem zad, pálení žáhy, otokům nebo třeba hemeroidům. Často přitom stačí jen pár minut denně a ženy okamžitě pociťují obrovský rozdíl. Nehledě na to, že žena při józe přirozeně polohuje miminko do správné pozice a krásně připravuje a uvolňuje pánev k porodu. Ženy v těhotenství jógu milují také proto, že jim dovolí si najít čas na sebe a na miminko a velmi často pak lépe spí. A to už jim často stojí za to, dopřát si posilující a zároveň uvolňující chvilky 2v1:) 

Pravidelným cvičením jógy ženy získávají do života energii, harmonii, přirozenou přípravu těla i mysli na porod a hlavně pozitivní přístup k sobě, miminku, k porodu a mateřství.