Porodní přání – porodní plán

Step 1 of 11 - Osobní informace

 • TOTO PORODNÍ PŘÁNÍ DO PORODNICE NENOSTE. Z VÝSLEDNÉHO DOKUMENTU SI VYTVOŘTE PORODNÍ PŘÁNÍ, KTERÉ MÁ MAX 2 STRANY.

   

 • Porodní přání Jemného Zrození bylo vytvořeno, aby vám pomohlo zamyslet se nad otázkami, které je důležité probrat s vaším porodním týmem. Ať již dáváte přednost přirozenému porodu bez medicínské intervence nebo lékařsky asistovanému (epidurálnímu) porodu, porodní přání Jemného Zrození je skvělý nástroj, který Vám pomůže, aby porod proběhl podle vašich představ. Dotazník nabízí mnoho možností, ale ničeho se neobávejte. Pečlivé promyšlení všech klíčových aspektů Vás posílí a pomůže Vám se připravit na lepší komunikaci s porodním týmem.

  Toto porodní přání vám pomůže k sepsání nejdůležitějších bodů vašeho konečného dokumentu. Dobré porodní přání by nemělo mít více než 2 strany, mělo by být heslovité a lehce čitelné. Ujistěte se, že máte dostatek kopií, abyste mohla předložit své osobní porodní přání svému lékaři, porodní asistentce, dule, sestře, nemocnici, rodině nebo přátelům, kteří Vám pomáhají a podporují Vás.

  Přečtěte si více o porodním přání a informovaném souhlasu od právničky Věrky Jedličkové Zde jsou tipy a právní úprava.

  Nyní se uvelebte, dejte si šálek bylinkové čaje a můžeme začít.

  Upozornění: Budete požádáni o uvedení vaší emailové adresy, abychom vám mohli zaslat vaše osobní porodní přání. Po odeslání dotazníku budete mít také možnost stáhnout si své porodní přání v PDF, nezapomeňte proto sjet na konec stránky. Také prosím zkontrolujte, zda vám email nedorazil jako SPAM.

   

 • Osobní informace