Alena Štěpánová Gurská Zlín

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka, PA, Dula
"Způsob, jakým se rodíme, určuje naši schopnost milovat a být milován." Michel Odent

Jsem mentorovaná AmmaDula, laktační poradkyně, zpracovatelka placenty a studentka porodní asistence. Porodila jsem pět dětí, prošla jsem si třemi císařskými řezy i perinatální ztrátou. Ráda maluju, kreslím a tvořím, užívám si každodenní malé a velké radosti.

Ve Zlínském kraji nabízím ženám podporu v těhotenství, doprovod u porodu a péči v šestinedělí. Součástí a náplní mé práce je i péče po ztrátě v kterémkoli týdnu těhotenství, péče o „císařovny“ a příprava na VBAC. Pracuji s rebozem, napářkou, aromaterapií a dalšími prostředky k podpoře žen a rodin. Půjčuji knihy, rebozo šátky, napařovací stoličky a jiné pomůcky. Období těhotenství a porodu jsou v životě ženy a celé rodiny zásadní. Žena potřebuje průvodce, podporu, laskavost, pochopení, úctu, respekt, péči, informace, důvěru ve svou intuici, vlastní tělo a dítě. To vše je základem mé práce.

Kompletní předporodní příprava s hypnoporodem „Jemné zrození“ ideálně doplnila mou nabídku služeb. Těším se na setkání s vámi na některém z mých kurzů.