Kurz Hypnoporodu – online

< Zpět na přehled kurzů

Žena
2 950,- Kč ?(cena za "přihlášený počítač")

Online kurz Hypnoporodu je skvělou volbou!

Obsah kurzu je složen ze stejných informací jako jednodenní kurz Jemného Zrození. Absolvujete jej z pohodlí svého domova. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění

Tento kurz je pouze pro ženy a probíhá online jako živý přenos (nejedná se o předtočená videa). Kurz je interaktivní a dochází k inspirativním diskuzím během kterých jsou zodpovězeny všechny otázky.

Je vhodný také pro ženy které čekají své první nebo další dítě a žijí v zahraničí. 

Vaší lektorkou je Draha Sokolová. Draha nabízí také soukromé online kurzy. Kontaktujte Drahu, pokud máte o soukromý online kurz zájem.

Kurz je skupinový a účastníci se do něj připojují prostřednictvím internetu z vlastních zařízení. Budete potřebovat mikrofon, kameru, počítač, tablet nebo chytrý telefon. Pro online kurzy používám platformu Zoom.

VÍCE O HYPNOPORODU >>

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ >>

 

Kdy mám(e) kurz absolvovat?

Ideální čas pro absolvování kurzu je mezi 16. a 34 týdnem těhotenství nebo i dříve. Nikdy není příliš pozdě náš kurz absolvovat…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Hypnoporodní techniky, se kterými se ženy v kurzu seznámí, je potřeba průběžně procvičovat. Příprava na porod je dlouhodobý proces, který kurzem v podstatě začíná.

Co si z kurzu odnesu/odneseme?

 

 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • materiály ke stažení,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře,

 

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů.

Naše filozofie spočívá v tom, že “pozitivní porodní zážitek” je stav mysli a není definován jen tím, co se v průběhu porodu děje, ale také tím jak se žena po narození dítěte cítí. My chceme posílit všechny těhotné ženy a jejich partnery, aby věřili sami sobě a svému rozhodnutí, které je založeno na dostatečném množství informací. Taková rozhodnutí, která povedou k dosažení toho nejlepšího porodu pro vás i vaše miminko.

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se, co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Ukážeme si cviky pro uvolnění
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci