Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem – online

< Zpět na přehled kurzů

Pár & jednotlivec
4 950,- Kč ?(Tato cena je za připojený počítač)

Rozhodli jste se pro online kurz? Skvělá volba!

Obsah kurzu je složen ze stejných informací jako dvoudenní kurz Jemného Zrození. Absolvujete jej z pohodlí svého domova. Seznámíte se s fyziologickým průběhem porodu, fyzickou a psychickou přípravou. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění.

Vaší lektorkou tohoto kurzu bude Michaela Kalusová. Michaela nabízí také soukromé online kurzy. Kontaktujte Michaelu, pokud máte o soukromý online kurz zájem.

Online kurzy probíhají jako živý přenos (nejedná se o předtočená videa). Kurz je rozdělen do lekcí, kdy každá lekce trvá 1.5 hodiny v dopoledních nebo večerních hodinách. Kurz je interaktivní a dochází k inspirativním diskuzím, během kterých jsou zodpovězeny všechny otázky.

Kurz je skupinový a účastníci se do něj připojují prostřednictvím internetu z vlastních zařízení. Budete potřebovat mikrofon, kameru, počítač, tablet nebo chytrý telefon. Pro online kurzy používám zoom.

Kdy mám(e) na kurz přijít?

Ideální čas na navštívení kurzu je mezi 16. a 34. týdnem těhotenství.

Nikdy není příliš pozdě přijít na náš kurz…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Pokud se vám ale stane, že se o nás dozvíte až ke konci těhotenství…..zůstaňte v klidu. Nabízíme také jednodenní kurzy Hypnoporodu pro ženy a soukromé kurzy.

Co si z kurzu odnesu/odneseme?

 • Nezávislé informace o porodu a všem, co s ním souvisí,
 • Online materiály,
 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • trvalou podporu na telefonu nebo e-mailu až do narození miminka,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře,
 • bonusový dárek.

S kým mám na kurz přijít?

Považujeme rodinu za ústřední prvek celého procesu porodu. Chceme vás povzbudit, abyste spolu s partnerem přišli na oba dny kurzu. Nejenže se naladíte na stejnou vlnu, ale získáte velmi cenné informace a také partner zjistí, jaké to je si pořádně zarelaxovat. Bude to i pro něj v průběhu porodu velmi přínosná zkušenost.

Kurz můžete absolvovat sama nebo také se svým partnerem-partnerkou.

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů. Po kurzu zde naleznete také nahrávky ke stažení.

Naše filozofie spočívá v tom, že “pozitivní porodní zážitek” je stav mysli a není definován jen tím, co se v průběhu porodu děje, ale také tím jak se žena po narození dítěte cítí. My chceme posílit všechny těhotné ženy a jejich partnery, aby věřili sami sobě a svému rozhodnutí, které je založeno na dostatečném množství informací. Taková rozhodnutí, která povedou k dosažení toho nejlepšího porodu pro vás i vaše miminko.

 

V textu používáme slovo partner, ale uvědomujeme si, že ne všichni naši klienti jsou heterosexuálními páry. Není naším úmyslem nikoho diskriminovat. Slovo partner jsme použili čistě z důvodu sjednocení textu. Těšíme se na vás na všechny. S láskou….

ja sa vdaka vam pomaly zbavujem celozivotneho strachu z porodu (na chrbte, pod svetlom a nastrih) a predstavujem si ho uplne inak.. dokonca sa na porod zacinam tesit, cim je miminko vacsie, tym viac 🙂

Nina

Je to moje druhé těhotenství a velmi si ho díky Vám a úžasným nahrávkám užívám a velmi krásně komunikuji s miminkem. U relaxací většinou vždy usnu, je to bomba.😍 Jinak cvičení mi také velmi pomáhá a uvolňuje. Už se mi zdál přesný datum a čas porodu, tak si to zápisu a moc se těším, hrozně moc. Je to krása a moc si vše s miminkem užívám, jsem velmi hezky naladěná a mám dokonce pocit, že zářím. 🤣

 

Alena

“Ulevilo se mi, že mám konečně ucelené informace o porodním procesu a době šestinedělí, a že byla poskytnuta videa hezkých porodů – vědomí, že to jde i jinak a že může jít o zážitek, na který se dá těšit (uvidíme v reálu, ale to vědomí je důležité:)). Velice přínosný byl kurz i pro partnera, kterému se otevřel úplně nový pohled na přístup k porodu a jakou v něm může mít roli. Oceňuju materiály, které jsou v rámci kurzu k dispozici, stejně jako lektorka až po dobu porodu. “”3″” u hodnocení prostor jsem dala proto, že kurz probíhal online, takže prostor, ve kterém měl kurz původně probíhat, jsem nepoznala.”

Andrea

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte fyziologii přirozeného porodu a toho, jak stres ovlivňuje výsledek porodu
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Projdeme fyzickou přípravu na porod a cviky pro uvolnění
 • Zažijete lehkou dotekovou relaxaci s partnerem
 • Váš partner získá informace, jak se stát skvělým porodním partnerem a jak vás může účinně podpořit v průběhu porodu
 • Projdeme klíčové fáze porodu a zrození
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci
 • Budeme mluvit o porodním přání
 • Řekneme si, jak probíhá péče v porodnicích
 • Nebude chybět ani kojení a šestinedělí