Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem – online

< Zpět na přehled kurzů

Pár & jednotlivec
4 950,- Kč ?(Tato cena je za připojený počítač)

Rozhodli jste se pro online kurz? Skvělá volba!

Obsah kurzu je složen ze stejných informací jako dvoudenní kurz Jemného Zrození. Absolvujete jej z pohodlí svého domova. Seznámíte se s fyziologickým průběhem porodu, fyzickou a psychickou přípravou. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění.

Vaší lektorkou tohoto kurzu bude Michaela Kalusová. Michaela nabízí také soukromé online kurzy. Kontaktujte Michaelu, pokud máte o soukromý online kurz zájem.

Online kurzy probíhají jako živý přenos (nejedná se o předtočená videa). Kurz je rozdělen do lekcí, kdy každá lekce trvá 1.5 hodiny v dopoledních nebo večerních hodinách. Kurz je interaktivní a dochází k inspirativním diskuzím, během kterých jsou zodpovězeny všechny otázky.

Kurz je skupinový a účastníci se do něj připojují prostřednictvím internetu z vlastních zařízení. Budete potřebovat mikrofon, kameru, počítač, tablet nebo chytrý telefon. Pro online kurzy používám zoom.

VÍCE O HYPNOPORODU >>

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ >>

 

Kdy mám(e) na kurz přijít?

Ideální čas na navštívení kurzu je mezi 16. a 34. týdnem těhotenství.

Nikdy není příliš pozdě přijít na náš kurz…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Pokud se vám ale stane, že se o nás dozvíte až ke konci těhotenství…..zůstaňte v klidu. Nabízíme také jednodenní kurzy Hypnoporodu pro ženy a soukromé kurzy.

Co si z kurzu odnesu/odneseme?

 • Nezávislé informace o porodu a všem, co s ním souvisí,
 • Online materiály,
 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • trvalou podporu na telefonu nebo e-mailu až do narození miminka,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře,
 • bonusový dárek.

S kým mám na kurz přijít?

Považujeme rodinu za ústřední prvek celého procesu porodu. Chceme vás povzbudit, abyste spolu s partnerem přišli na oba dny kurzu. Nejenže se naladíte na stejnou vlnu, ale získáte velmi cenné informace a také partner zjistí, jaké to je si pořádně zarelaxovat. Bude to i pro něj v průběhu porodu velmi přínosná zkušenost.

Kurz můžete absolvovat sama nebo také se svým partnerem-partnerkou.

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů. Po kurzu zde naleznete také nahrávky ke stažení.

Naše filozofie spočívá v tom, že “pozitivní porodní zážitek” je stav mysli a není definován jen tím, co se v průběhu porodu děje, ale také tím jak se žena po narození dítěte cítí. My chceme posílit všechny těhotné ženy a jejich partnery, aby věřili sami sobě a svému rozhodnutí, které je založeno na dostatečném množství informací. Taková rozhodnutí, která povedou k dosažení toho nejlepšího porodu pro vás i vaše miminko.

 

V textu používáme slovo partner, ale uvědomujeme si, že ne všichni naši klienti jsou heterosexuálními páry. Není naším úmyslem nikoho diskriminovat. Slovo partner jsme použili čistě z důvodu sjednocení textu. Těšíme se na vás na všechny. S láskou….

Kurz bych doporučila každému, kdo si chce urovnat informace v hlavě o porodu a všem co s tím souvisí (ženě, muži, komukoliv, kdo bude u porodu oporou). Společnost v ženě budí dojem, že porod je strašák, něco na co je třeba se bát. Kurz Vám obrátí myšlenky správným směrem, kterým by se měly udávat. Informuje Vás o všem, co potřebujete vědět, abyste se mohla rozhodnout, jak nejlépe umíte, a zároveň Vám dá návod, jak trénovat na sobě, abyste se na to fyzicky i psychicky připravila a mohla se na ten zázrak přírody těšit! A je jen na Vás jak s tím naložíte. Kurz doporučuji všemi deseti a paní Kalusovou obzvlášť ;))

Tereza

Dekuji za sezení, opravdu jsem ji vydýchala ven jak jste říkala.  Vůbec jsem nemusela tak urputně tlačit jako minule.  Tinka je úžasná, buclata a úplně zdravá, skoro 4kg celou jsem ji odrodila sama, chytla jsem ji a přestřihla pupeční šňůru! V bazénu. Narodila se jako “šťastné dítě” v plodovych obalech.
Ale bylo to teda náročnější než jsem čekala.  Ta bolest byla šílená, ale uz je dobře. Krásné dny, Hanka

Hanka

Ahoj Míšo, děkuji moc za předporodní kurz. Nejvice mi dalo to, že jsi řekla že můžeme říci ne bez viny. Moc mi to pomohlo a dále na tom pracuji. Dále jsem moc ráda , že jsi nás připravila na porod a že jsme viděli videa porodu. Sama bych si to nepustila. Také afirmace, dechové cvičení, cvičení a masáže od manžela mi moc pomohly.

Porod jsem měla pěkný. Rodila jsem s dulou a jsem za to moc ráda. Trvalo to celkem 5 hodin. Vše přirozeně, žádné léky, žádné nastřižení hráze.

Martina

Ahoj Míšo,

Děkuji moc za předporodní kurz. Nejvíce mi dalo to, že jsi řekla že můžeme říci ne bez viny. Moc mi to pomohlo a dále na tom pracuji. Dále jsem moc ráda , že jsi nás připravila na porod a že jsme viděli videa porodu. Sama bych si to nepustila. Také afirmace, dechové cvičení, cvičení a masáže od manžela mi moc pomohly.

Porod jsem měla pěkný. Rodila jsem s dulou a jsem za to moc ráda. Trvalo to celkem 5 hodin. Vše přirozeně, žádné léky, žádné nastřižení hráze.

S pozdravem Martina

Martina

ja sa vdaka vam pomaly zbavujem celozivotneho strachu z porodu (na chrbte, pod svetlom a nastrih) a predstavujem si ho uplne inak.. dokonca sa na porod zacinam tesit, cim je miminko vacsie, tym viac 🙂

Nina

Je to moje druhé těhotenství a velmi si ho díky Vám a úžasným nahrávkám užívám a velmi krásně komunikuji s miminkem. U relaxací většinou vždy usnu, je to bomba.😍 Jinak cvičení mi také velmi pomáhá a uvolňuje. Už se mi zdál přesný datum a čas porodu, tak si to zápisu a moc se těším, hrozně moc. Je to krása a moc si vše s miminkem užívám, jsem velmi hezky naladěná a mám dokonce pocit, že zářím. 🤣

 

Alena

“Ulevilo se mi, že mám konečně ucelené informace o porodním procesu a době šestinedělí, a že byla poskytnuta videa hezkých porodů – vědomí, že to jde i jinak a že může jít o zážitek, na který se dá těšit (uvidíme v reálu, ale to vědomí je důležité:)). Velice přínosný byl kurz i pro partnera, kterému se otevřel úplně nový pohled na přístup k porodu a jakou v něm může mít roli. Oceňuju materiály, které jsou v rámci kurzu k dispozici, stejně jako lektorka až po dobu porodu. “”3″” u hodnocení prostor jsem dala proto, že kurz probíhal online, takže prostor, ve kterém měl kurz původně probíhat, jsem nepoznala.”

Andrea

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte fyziologii přirozeného porodu a toho, jak stres ovlivňuje výsledek porodu
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Projdeme fyzickou přípravu na porod a cviky pro uvolnění
 • Zažijete lehkou dotekovou relaxaci s partnerem
 • Váš partner získá informace, jak se stát skvělým porodním partnerem a jak vás může účinně podpořit v průběhu porodu
 • Projdeme klíčové fáze porodu a zrození
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci
 • Budeme mluvit o porodním přání
 • Řekneme si, jak probíhá péče v porodnicích
 • Úvod do šestinedělí a základy pohodlného kojení