Michaela Kalusová Třinec

< Zpět na přehled lektorek

Spoluzakladatelka
"Není to jen o tom, že bychom chtěli dosáhnout jednoduchého porodu, bez riskování poranění matky nebo dítěte; musíme jít dále. Musíme pochopit, že porod dítěte je v základu spirituální, úplně stejně tak jako fyzický a emocionální výkon. Porod dítěte je výsledkem dokonalosti lidské lásky" Dr. Grantly Dick Read

Jsem předporodní, porodní a poporodní dula. Základ kurzu kompletní předporodní přípravy s Hypnoporodem jsem vytvořila po narození syna v roce 2010. Od té doby jej navštívilo přes 10,000 párů. Věřím, že porod může být pro každou ženu pozitivní, nezapomenutelný a obohacující. Podobně jako Zrození mé dcery Kateřiny.

Studovala jsem u Michela Odenta a Liliany Lamers v Londýně a jsem certifikovaná učitelka Hypnoporodu a lektorkou lektorů Hypnoporodu KG Hypnobirthing UK. V roce 2017 jsem také dokončila studium prenatální a perinatální psychologie s asociací APPPAH (The Association For Prenatal And Perinatal Psychology And Health) a speciálních vizualizačních technik Catherine Shainberg (Dreambirth).

VÍCE…