Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Krasne jsme spolupracovali

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý online kurz v březnu.

Mám již 14 dnů po porodu a cítím se skvěle.
Musím přiznat,že jsem se na porod nepripravovala dle vašeho kurzu úplně na 100%,ale vybrala jsem si hlavně to co mi osobně sedělo nejvíce a především v období 39-41tt mi maximálně pomohly vizualizace a relaxace muj porod, povídání s miminkem.
Hrozily mi vyvolanim v 41tt jelikož jsem se neotevirala,nakonec se malý zacal hlásit na svět 18.4. od rána, vecer uz byly kontrakce pravidelne a tak jsme jeli do porodnice,tam mi bylo receno ze kontrakce sice jsou pravidelné, ale neoteviram se a tak mi to zastaví at mi vykapou pres noc antb a “vyspim se” a ráno mi to uměle vyvolají. Tohoto scénáře jsem se opravdu děsila nejvice -uměle vyvolany porod.
Injekce ale nastesti nezabrala a kontrakce byly porad stejné a tak jsem se rozhodla ze do rana bude maly na světě, sestra na oddělení byla úžasná a vzala me do sprchy kde jsem si 5 hodin skakala na míči, dělala drepy, povidala s miminkem at sestupuje jak ma, stale si opakovala vety z vaseho kurzu: me telo je dokonalé a přesně vi jak ma porodit me dítě. Me dítě je uzasne a přesně vi jak se narodit. Predstavovala jsem si otevirajici květ růže.
A opravdu ve 4 hodiny rano jsem mohla na porodni sal a byla jsem otevrena na 3-4cm. Porodní asistentka byla sice hrozna, zavolala jsem příteli a od pěti hodin uz jsem se pripravovala ve vaně. Naštěstí se v nase porodní asistentka prisla v pul sedmé rozloucit ze ji končí směna a prisla misto ni naprosto úžasná nová asistentka, myslim ze hodne zafungovala psychyka,bolesti byly uz velké ale ja si v hlave porad povidala s miminkem a prosila ho at se narodí,ze se na nej těšíme a milujeme ho.
Kolem pul 8 prisel pan doktor (mladsi nez ja,26let coz me v prvni chvíli vydesilo). Doktor, asistentka a predevsim muj partner byli úžasni. Maly se narodil v 8:13, bonding i dotepani pupecniku bylo sice krátké,jelikoz byl maly podchlazeny a nechtěl se rozplakat,v inkubatoru pry hodne blinkal.
Nastrih nebyl potreba a siti bylo pry minimální.
Na kurzu jsem rikala ze mam z porodu opravdu hrůzu, největší strach jsem mela z bolesti, ale nakonec byl nas porod skvělý, jsem rada ze jsem nasla silu v sobě, ze jsem absolvovala vas kurz a diky němu vedela presne jak se napojit na miminko, krasne jsme spolupracovali.
Mnohokrát Vám děkuji
BÁRA