Online kurz

< Zpět na přehled kurzů

Pár & jednotlivec
3 200 Kč ?(cena za "přihlášený počítač")

S ohledem na současnou situaci jsme se rozhodly přesunout všechny kurzy Jemného Zrození na online verzi. Lektorky nabízí dvoudenní Kompletní předporodní přípravu s Hypnoporodem i jednodenní kurzy Hypnoporodu online formu. Můžete se tak připojit jednoduše z pohodlí domova i v probíhající karanténě a na porod se připravit.  

Online kurzy probíhají jako živý přenos (nejedná se o předtočená videa). Kurz je interaktivní a dochází k inspirativním diskuzím, během kterých jsou zodpovězeny všechny otázky.

Zvolily jsme různé formy délky kurzů tak, abyste měli možnost projít kurzem tak rychle jak vám bude vyhovovat.

Online verze kurzů zachovává stejný obsah a formu, jako kurzy, které byly vedeny naživo.

Nabízíme také soukromé online kurzy. Prosím kontaktujte svou lektorku.

Kurz je skupinový a účastníci se do něj připojují prostřednictvím internetu z vlastních zařízení. Budete potřebovat mikrofon, kameru, počítač, tablet nebo chytrý telefon.

Obsah kurzu je složen ze stejných informací jako dvoudenní nebo jednodenní kurz Jemného Zrození. Absolvujete jej z pohodlí svého domova. Seznámíte se s fyziologickým průběhem porodu, fyzickou a psychickou přípravou. Součástí kurzu jsou hypnoporodní techniky, které vám pomocí relaxací, vizualizací, afirmací a dýchacích technik pomůžou při porodu setrvat v klidu a uvolnění.

Kdy mám(e) kurz absolvovat?

Ideální čas pro absolvování kurzu je mezi 16. a 34 týdnem těhotenství nebo i dříve.

Nikdy není příliš pozdě náš kurz absolvovat…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Hypnoporodní techniky, se kterými se ženy v kurzu seznámí, je potřeba průběžně procvičovat. Příprava na porod je dlouhodobý proces, který kurzem v podstatě začíná.

Co si z kurzu odnesu/odneseme?

 • Nezávislé informace o porodu a všem, co s ním souvisí,
 • přehledně zpracované materiály ke stažení,
 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • trvalou podporu na telefonu nebo e-mailu až do narození miminka,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře,
 • bonusový dárek.

S kým mám kurz absolvovat?

Považujeme rodinu za ústřední prvek celého procesu porodu.

Chceme vás povzbudit, abyste kurz absolvovala spolu s partnerem. Nejenže se (doufáme) naladíte na stejnou vlnu, ale získáte velmi cenné informace a také partner zjistí, jaké to je si pořádně zarelaxovat. Bude to i pro něj v průběhu porodu velmi přínosná zkušenost.

Připojte se s kýmkoli, koho si vyberete a kdo s vámi bude při narození miminka.  Může to být manžel nebo přítel, žena, matka, sestra, kamarádka.

Samozřejmě jste více než vítána kurz absolvovat také sama.

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů.

Naše filozofie spočívá v tom, že “pozitivní porodní zážitek” je stav mysli a není definován jen tím, co se v průběhu porodu děje, ale také tím jak se žena po narození dítěte cítí. My chceme posílit všechny těhotné ženy a jejich partnery, aby věřili sami sobě a svému rozhodnutí, které je založeno na dostatečném množství informací. Taková rozhodnutí, která povedou k dosažení toho nejlepšího porodu pro vás i vaše miminko.

Dobrý den Míšo, ještě jednou moc děkuji za online kurz. Byl suprový a dost přínosný. Fakt jste úžasná a jsem ráda, jak vzdělávate nás nastávající maminky. Přeji Vám plno radosti a úspěchu ve Vašem životě. 🙂

Lucie

Dobrý večer, zrovna včera odpoledne jsem porodila holčičku. 🙂 Byl to krásný a rychlý porod s minimálním pocitem nepohodlí.  Ráda bych ještě tímto poděkovala za Vaši práci. Semináře hypnoporodu mi byly velkou inspirací. Přestože se již dlouhodobě věnuji práci na uvolňování mysli a těla, techniky hypnoporodu mi pomohly pospojovat si informace a mé dosavadní zkušenosti přímo ve vztahu k porodu.

Marta

Opravdu velké díky za to co děláte, protože jen díky tomuto kurzu jsem se zázračně posunula z panického strachu do fáze těšení se. A i těhotenství mi připadá krásné a fajn. A ať už porod dopadne jakkoliv, tak za tu pohodu a pozitivní přístup TEĎ jsem obrovsky vděčná.

Eva

Milá Míšo, chtěla bych Vám moc poděkovat za pěkně vedený online kurz. S průběhem jsem byla moc spokojená. V mnohém jste mi otevřela oči a motivovala mě k opravdu poctivé přípravě na příchod miminka. Také si teď víc věřím a snažím se dělat všechno pro to, aby zrození mého druhého dítěte bylo co nejjemnější.  Škoda, že jsem Vás neobjevila již před prvním porodem…

Michaela

Dekuji!!!Opravdu z celého srdce!Kurz byl nejlepsi investice snad za cely zivot.Nechapu,ze jsem vahala,zda si ho zaplatit

Veronika

V online kurzu bylo fajn, že při zameškané lekci, je možnost nahrávání a dotyčný o lekci nepřišel. K vytknutí nic nemám 😉

Lucie

Nemala som ziadne negativne skusenosti ci zazitky. Nemala som moznost by pri vsetkych kurzoch online a dostala som moznost si ho pozriet z nahravky, co ma velmi potesilo a vnimam velmi pozitivne. Este raz srdecna vdaka za moznost kurzu ONLINE, bo osobne by nebolo vobec mozne sa zucastnit.

Veronika

Jediné, co mě napadá, že by možná bylo fajn znát předem strukturu jednotlivých lekcí. Čerpám z kurzu denně, neuvěřitelně změnil kvalitu mého těhotenství, často se v hlavě k jednotlivostem kurzu vracím a bylo by asi přínosné mít možnost nahlédnout do struktury a ujasnit si, na jaké lekci se to probíralo a v jakých souvislostech, lépe by se mi to vybavilo. Jinak děkuji za vše, afirmace mi zatím daly neuvěřitelně moc, učím se vnitřnímu klidu každý den a popravdě jsem teď prošla obrovským stresem v práci a je mi jasné, že bych se hodně natrápila, kdybych neměla k dispozici Relaxaci rozhovoru s prckem v děloze a mohla ho každou probděnou noc ujišťovat, že my dva jsme ok. Jsem vám moc vděčná a těším se, až vám napíšu o jemném zrození naší dcerky ;). Přeji vám krásné dny plné uspokojení ze skvělé práce.

Jana

“pokracujte v tom, co delate! ;-)”

Barbora

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte fyziologii přirozeného porodu a toho, jak stres ovlivňuje výsledek porodu
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Projdeme fyzickou přípravu na porod
 • Zažijete lehkou dotekovou relaxaci s partnerem
 • Váš partner získá informace, jak se stát skvělým porodním partnerem a jak vás může účinně podpořit v průběhu porodu
 • Projdeme klíčové fáze porodu a zrození
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci
 • Budeme mluvit o porodním přání
 • Řekneme si, jak probíhá péče v porodnicích
 • Nebude chybět ani kojení a šestinedělí