Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Bylo to něco nádherného

Ahojky Sandro,

chtěla bych Ti za všechno moc poděkovat, jaká si skvělá žena a celému Jemnému zrození, co děláte pro maminky.
Po mém 1.porodu ve FN  jsem prodělala takové životní trauma, že jsem si myslela, že 2.dítě jíž nikdy chtít nebudu. I to byl ten hlavní důvod, že jsem si to přála změnit, že si myslím, že jsem silná žena, jen jsem neměla tu možnost to zjistit, až teprve na Vašem kurzu, kde jsme se potkali ke konci března na schodech v Plzni.
Tentokrát jsem rodila u Mulače a zažila jsem něco tak krásného, že mám slzy na krajíčku ještě teď. 14.6. v půl1 ráno mi odtekla plodová voda (bylo to poprvé, protože ve FN mi jí píchli atd) tak jsem si nebyla jistá jestli je to ono, byla jsem úplně v klidu, protože jsem poctivě celé dva měsíce poslouchala 3x denně vaše relax hudby a afirmace, četla jsem a sbírala informace o porodu. Když jsem měla vlny po 5ti min. vyrazil jsme. Cca v půl3 nás přijali, tu noc jsem tam rodila jediná. Po příjezdu do porodnice vlny lehce ustaly, ale jakmile jsem se odebrala do sprchy, kde jsem strávila s manželem celou 1.dobu porodní a za poslechu vašich afirmací jsem krásně prodýchala celé 4hodiny vln, které se zintenzivňovaly, malou jsem pořád cítila a představovala si, jak už pomalu sestupuje, bylo to krásné. V 6:30 jsem se přesunula jen vedle na monitor, ale pořád jsem mohla dle mého přání stát. Zavěsila jsem se ve stoje na šátek a najednou jsem 2x zatlačila, cítim hlavičku, přišly ty nejsilnější vlny, křičím musím na velkouuuu 🙂  PA byla úžasná, hned ke mně zasedla a malou chytila, manžel mi držel ať neupadnu a já porodila na mé přání ve stoje a ještě zavěšená na šátku jako bonus 🙂  Bylo to něco nádherného….j
Nikdy bych nečekala, že se o porodu dá vůbec takhle krásně mluvit. Malá Lenička se narodila v 6:54 ráno (14.6.) týden po termínu.
Již jsme doma, nemám téměř žádná poranění, krásně fungujeme, je mi skvěle (po 1.porodu jsem nevylezla celý měsíc z domu) včera jsme již byli na vycházce.
Sandro z celého srdce Ti ještě jednou děkuji
V příloze mailu posílám pár foteček
Měj se krásně
Lenka