Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Hodně mě to uklidnilo a posílilo v jednání s doktory

Ahoj Simono, byli jsme u Tebe s mým přítelem Joskou na kurzu hypnoporodu v Radotíně. Ještě jednou moc díky, bylo to skvělé a nemám tomu vůbec co vytknout. Byla tam příjemná atmosféra a bylo to krásně uvolňující.

Hodně mě to uklidnilo a posílilo v jednání s doktory. Tento týden jsem měla opět podstoupit ultrazvuk, který jsem v pohodě zvládla odmítnout a vysvětlit jaké mám k tomu důvody. Nejvíc jsem ale byla překvapená, když doktorka sama řekla, že mám naprostou pravdu, že se to dělá zbytečně a že by si o tom ráda něco přečetla! Potom vytáhla ze stolku asi sto let staré poslouchátko (ze dřeva ), mimčo si normálně poslechla a byla spokojená. (Do té doby mi tvrdila, že jiné vybavení na zjištění, jestli je dítě na živu, než ultrazvuk nemá a ujištění ode mě, jí nestačilo.) Na závěr mi řekla, že je škoda, že není více takových lidí, kteří nad tím přemýšlí tak jako já 

Já jsem zastáncem přirozeného porodu celou dobu a jsem ráda, že jsem se na toto téma na kurzu dozvěděla ještě spoustu zajímavých věcí. Strašně mě ale potěšil Joska, který je oproti mě absolutně racionální člověk a žádné alternativní směry ho neberou. Po kurzu úplně obrátil a hypnoporod už pro něj není žádná ezo alternativa, ale seriózní řešení, navíc mnohem lepší než klasika! Taky sám vymyslel, že kurz doporučí svému kamarádovi, což už je teda co říct! 

Jana