Porodnice HAVÍŘOV

Adresa: Porodnice Nemocnice s poliklinikou Havířov, Dělnická 1132/24, Havířov - Město, 73601

Kurz se uskuteční v promítacím sále (kinosále), který se nachází v 6.patře, prvním výtahem (od Slavie) vyjeďte do 4.patra, potom se dáte vpravo dveřmi “východ”- po schodech nahoru. Pokud pojedete přes vrátnici do areálu nemocnice, do budovy vstupte dveřmi vedle Laktační poradny (je vylepeno na okně), dejte se doleva a dojdete k výtahům u dětského oddělení, opět výtahem do 4.patra a dlouhou chodbou opět až ke dvěřím s nápisem “východ”

Kudy se jde do kinosálu můžete vidět i na následujícím videu https://www.instagram.com/reel/CbPxTbAjuVH (když podržíte prstem, tak se video zastaví)

Začínáme v 9 hodin ráno, takže bohatě stačí, když dorazíte cca 8:50, ať se pohodlně usadíte 🙂
Pro Vaše větší pohodlí si moc prosím přineste karimatku, polštářky a deku (pro sebe i pro partnera pokud jde s Vámi) a určitě dejte přednost pohodlnému oblečení. Klidně si vezměte přezůvky nebo v zimním období teplé ponožky.
Během kurzu budete mít k dispozici lehké občerstvení, neperlivou vodu, čaj a kávu. Na oběd bude pauza a můžete do některé z přilehlých restaurací v okolí.(U Příborů, KFC, Vinamet, Restaurace Globus…)
Kdyby cokoliv, tak pište, volejte 775 958 811
Těším se na Vás
Nikol
V případě trvání nouzového stavu/vládních opatření proběhne kurz online a info Vám přijde v mailu.