Kurz Hypnoporodu

< Zpět na přehled kurzů

Cena za osobu
2 950 Kč ?(cena je za jednu osobu)

Jednodenní Kurz Hypnoporodu je vhodný pro ženy, které již mají komplexní informace o porodu a chtějí se zaměřit pouze na hypnoporodní techniky. Je určený také pro ženy, které již v minulosti navštívily náš dvoudenní kurz a chtějí si zopakovat a připomenout techniky hypnoporodu nebo také pro ženy, které komplexní informace získaly jinde a chtějí se dále rozvíjet. 

Tento kurz je pouze pro ženy. 

Kurz zahrnuje relaxace, vizualizace, afirmace, dýchací techniky a jejich procvičování. 

VÍCE O HYPNOPORODU >>

PŘIHLÁSIT SE NA KURZ >>

 

Kdy mám na kurz přijít?

Ideální čas na navštívení kurzu je mezi 16. a 34. týdnem těhotenství. Příprava na porod je dlouhodobý proces, který kurzem v podstatě začíná. Techniky, se kterými ženy na kurzu pracují, vyžadují pravidelné procvičování. Jejich osvojení zvyšuje šance na přirozený a klidný porod.

Nikdy není příliš pozdě přijít na náš kurz…..ale nenechávejte to na příliš pozdě!

Budete mít alespoň dost času si vše promyslet a praktikovat hypnoporodní techniky. Možná si budete chtít najít dulu nebo svou vlastní porodní asistentku…přijďte tedy co nejdříve.

Kurz je určený pro maximálně 15 žen, ale je možné absolvovat jej i soukromě.

Co si z kurzu odnesu?

 • přehledně zpracované tištěné materiály,
 • 12 exkluzivních MP3 nahrávek pro praktikování relaxačních a vizualizačních technik,
 • osobní účet klienta na našich stránkách obsahující doplňkové informace a tipy,
 • speciální klientské slevy na produkty z eshopu a další vzdělávací webináře

Jak se mám na kurz přihlásit?

Klikněte na záložku “termíny kurzů” a vyberte si místo a datum kurzu. Všimněte si také termínů v pravé části obrazovky. Po vyplnění přihlášky a registrace do našeho systému vám přijde potvrzovací email. Ve svém přihlášení naleznete další množství informací a bonusů. Po kurzu zde naleznete také nahrávky ke stažení.

Kurz byl pro mne velmi příjemným shrnutím informací o průběhu porodu, s doplněním o moderní přístupy k porodnictví a propojením na psychosomatiku a návrat k přirozenému porodu. Všechno mi hezky zapadlo do sebe a mám pocit že už teď jsem lépe připravená než kdy jindy. Oceňuji také všechny doplňující materiály a nahrávky pro další praktikování relaxací.

Pavla

“Jsem za tenhle kurz moc vdecna, jen me mrzi, ze jsem ho objevila az tak pozde (ve 34.tydnu 2.tehotenstvi). Dal mi za jeden den tolik informaci, ktere mi nedokazal ani z casti dat jiny nekolikamesicni kurz v jinem studiu pri prvnim tehotenstvi. Dokazal mi osvetlit veci, ktere zena nejak podvedome asi tusi, nicmene je hali zavoj dezinformaci a spolecenskeho tlaku, ktere nedovoli tento zavoj se sebejistotou prohlednout. Pomohl mi ziskat zpet jistotu o svych schopnostech a uverit, ze jako zena jsem bohyne, ktera ma plnou vladu nad svym telem a nemusi ji nikomu odevzdavat. Dekuji moc za vasi praci!”

Jana

Dobrý den, psaní recenze jsem si nechala až na dobu po porodu, až si všechny zážitky a vlastní zkušenosti sednou a člověk bude moci vše zhodnotit s nadhledem. Chci moc poděkovat lektorce Gábině za pomoc s přípravou na porod a za její další osobní podporu v době porodu a po něm po telefonu, kdy mi opravdu neskutečně pomohla. Ačkoli jsem nakonec musela absolvovat chemické vyvolání porodu (praskla voda a nezačal samovolně porod), pevně věřím, že díky psychologickému nastavení, které jsem si odnesla z kurzu jsme i toto zvládli s grácií. Samotný porod nakonec trval asi 2 hodiny a zvládli jsme ho bez jakékoli chemie na bolest atd. Od vítání vln, způsobu prodýchávání, odpočinku mezi vlnami, pouštění afirmací k porodu, které jsou součástí balíčku kurzu… to vše a hlavně sebevědomí a pocit, že moje tělo je připraveno vše zvládnout jsem si odnesla právě od Gábi a Jemného zrození. Spousta věcí v porodnici nebyla dokonalá, ale díky mému nastavení z kurzu jsme z toho i tak vybruslili a odnesli si nádherný zážitek z porodu. Nebýt prvorodička, tak budu mít určitě více sebevědomí prosadit si ještě některé další věci, které v kurzu byly, ale na které jsem neměla dost sil proti personálu nemocnice. Ale další porod (dá-li pánbůh 🙂 bude jistě ještě lepší. Ještě jednou bych moc chtěla ocenit Gábiny přístup a její pomoc s porodem, kojením, bondingem a vůbec, sžíváním se s novou rolí 🙂 Vřele doporučuji kurz všem kdo váhají.”

Pavla

“Obrovská spokojenost, moc ráda budu doporučovat dál…a i kdyby porod nebyl přesně takový, jaký si ho teď představuji, tak jsem se dozvěděla spoustu informací, jak naše tělo funguje a co se s ním děje, že to pro mne v žádném případě nebude takový strašák, jak většina vypráví. DĚKUJI MOC!”

Barbora

“Kurz mi dal presne to, v co jsem doufala. Jde o me prvni tehotenstvi a neni den, kdy bych nenasla nejaky otaznik. Vsechny me strachy byly rozebrany. a ac se stale obavam, rozhodne mnohem mene. Doporucuji vsem, kteri si chteji porod uzit a ne prezit.”

Petra

“Kurz budu určitě doporučovat dále, dozvěděla jsem se velkou spoustu informací, zbavila jsem se svých strachů, které jsem před kurzem z porodu měla a naopak vím, na co se soustředit více.”

Eva

“Lektorka byla skvělá, byla z ní cítit pozitivní energie a nadšení, které mě nabilo jistotou, že to má smysl! Nejen se vzdělávat v tomto směru, ale i šířit myšlenky hypnoporodu dál, místo strašení rodiček a řízených porodů lékaři či nemocnicemi.. velice děkuji za vaši osvětu a budu Vás doporučovat dále!”

Jarka

“Realita předčila mé očekávání, přijela jsem domů sice unavená, ale naprosto spokojená. Čas utíkal neskutečným tempem, neustále jsme naslouchali, povídali si, průběžně se ptali. Odjela jsem s velmi pozitivním pocitem a jsem pozitivně namotivovaná na příchod mého třetího dítka. Strachy ještě sice lehké jsou, ale věřím, že je v průběhu porodu dokážu zpracovat ke svému užitku a že bude vše, tak jak má být. Jsem o tom přesvědčená. Třetí porod si nenechám vzít 😉
Moc děkuji za to, co pro ženy děláte.”

Klára

“Moc se mi to libilo, hlavne pristup, znalosti, zkusenosti a energie lektorky :)”

Katka

“Bohužel nemám možnost porovnání s jiným předporodním kurzem. Nicméně délka kurzu, náplň kurzu i lektorka – vše bylo skvělé. Měli jsme dostatek času na všechny dotazy, moc se mi líbily videa s ukázkami porodů… 🙂 Cítím se jako dodtatečně informovaná maminka a kurz bych určitě doporučila všem mým známým.”

Veronika

“Skvely uceleny kurz s alternativnim presahem, tech alternativnich veci jsem se trochu bala a nakonec skvele, jsem nadsena ze vsech informaci, a pro me velke prekvapeni jsem se dozvedela i vyvraceni spousty mytu o porodech, i me jako budouci druhorodicce to hodne dalo, takze za me 100%ni spokojenost :)”

Daniela

Dobry den pani Sokolova,

zucastnila jsem se v nedeli Vaseho kurzu Hypnoporodu. Predem meho mejlu bych Vam moc chtela podekovat, kurz me velice prijemne prekvapil a velice se mi libil. Jako lekarce mi ukazal, ze i muj porod by mohl probehnout jinak, nez jak je napsane v lekarskych knihach 🙂

 

Soňa

Dobrý den Drahuško,už tomu bude rok co jsem navštívila Váš kurz.Timto emailem bych Vam chtěla moc poděkovat za to co děláte! Díky kurzu a informacím z jemného zrození jsem byla schopná porodit v klidu bez bolesti za podpory manžela a PA svou dcerku a musím říct,že to byl úžasný zážitek. Ještě jednou děkuji a Přeji Vám všem z Jemného zrozeni mnoho úspěchů a spokojených maminek i miminek 🙂

Jana

Moc děkuji za krásný kurz. Do jeho absolvování jsem pociťovala velký strach z porodu, od toho dne se cítím skvěle, moc si užívám relaxace, získala jsem sebevědomí a pocit, že porod zvládnu. Kurz jsem doporučila i kamarádce, která už je přihlášená…Myslím totiž, že přesně takový kurz, jako děláte vy, žena potřebuje (mám porovnání z prvního těhotenství, kde jsem absolvovala klasický v porodnici s promítáním porodu, a to už tedy nikdy více :-)). Ať se vám i nadále daří!

Iveta

Už tak mi kurz přišel moc moc kvalitní. Děkuji.

Aneta

Dobrý den Drahuško, moc Vám děkuji za kurz hypnoporodu, který se konal teď v Třinci. Bylo to moc fajn a musím přiznat, že třeba včera se mi vůbec nechtělo domů a trochu mi přišlo škoda, že další pondělí s Vámi už nebude. Děkuji také za spoustu krásných a pozitivních informací, které jsem od Vás získala, díky nimž jsem si srovnala myšlenky a přání, co se týče těhotenství a porodu. Možná škoda, že jsem na JemnéZrození přišla až ke konci těhotenství. Je pravda, že na mnoho věcí jsem si přišla sama a pomocí malováním mandal, kterým se věnuji, ale u Vás na kurzu jsem posílila to, co cítím a čemu věřím a získala mnoho rad jak prožít porod jinak.

Michala

Milá Drahuško, ozývám se sice se zpožděním, ale o to upřímněji s velkým díky za váš kurz Jemného zrození, za povídání s vámi u oběda a také za informace týkající se zpracování placenty (za 2 týdny budu mít svou tinkturu). 4. 12. přišla neskutečně krásně, velmi ale opravdu velmi rychle na svět naše druhá holčička Terezka (nebyla nejmenší a přesto bez mých poporodních zranění). Zažili jsme něco neskutečně nádherného… těžko popsat slovy.

Gábina

Chci Vám moc poděkovat za to, co pro nás všechny děláte. Z kurzu jsem odjížděla uklidněná, odpočatá a s mnohem větší sebejistotou, že jsem schopná porodit své miminko tak, jak to budeme chtít a cítit my dva, a ne nemocniční personál. Tento stav u mě přetrvává natolik, že se trochu bojím, aby se miminko nerozhodlo přijít dřív, než má 🙂
Děkuji za inspirativní myšlenky a  psychickou “terapeutickou” pomoc nám, ženám, které si z předchozích porodů neseme svá “traumíčka”. Někdy to prostě není jednoduché.

Kateřina

Bylo to úžasné, moc děkuji ♥

Veronika

Kvalita kurzu opravdu výborná….kéž by jej mohlo absolvovat více žen….možná jej více propagovat – maminky o něm nevěděly – třeba napsat e-maily nebo donést letáčky do center jógy, do mateřských center, do mateřských školek, gynekologických ordinací (tam kde budou ochotni letáček převzít), do prodejen zdravé výživy, do knihoven…

Lucie

Milá paní Drahuše, zdravím Vás po pěti dnech z Havlíčkova Brodu. Ráda bych Vám poděkovala za báječný kurz, který mi velmi pomohl a podpořil mě na mé cestě k harmonickému a klidnému porodu našeho třetího miminka. Do narození našeho děťátka zbývá už jen nějakých pět týdnů, a tak se snažím denně poslouchat relaxace, vizualizace a afirmace (podle Vámi zaslaného kalendáře), procvičovat dýchání k porodu. Zatím se mi podařilo vybarvit mandalu Miminko v děloze, uklidňuje mě koukat se na ni, visí mi v kuchyni, hezky na očích… Můžu už nyní říct, že cítím větší klid a sebedůvěru, stejně tak jako důvěru v naše zdravé a silné miminko.

Veronika

“Byla jsem s kurzem maximálně spokojená. Paní Drahuše byla úžasná a moc se mi líbily přestávky kdy se dalo popovídat s ostatními těhulkami naladěnými na stejné vlně. Jediné co mi trošku zamotalo hlavu bylo zorientovat se ve všech relaxacích a v tom kdy si mám které pouštět, jelikož jsem 25tt a mám tedy dost času. Paní Drahuše nám poslala jako inspiraci kalendář a já doufám, že se v pořadí relaxací a afirmací brzo zorientuji. 🙂 Jsem moc šťastná, že jsem na kurzu byla, dorazila jsem domů s pocitem, že se na porod nesmírně těším. Všem svým těhotným kamarádkám kurz určitě domporučím. Škoda, že jsem nezvolila 2denní variantu s manželem. Moc děkuji!”

Marie

Rozvrh kurzu

 • Dozvíte se, co to vlastně Hypnoporod je
 • Prozkoumáme zděděné přesvědčení a mylné představy o porodu
 • Zjistíte, jak dosáhnout hluboké relaxace
 • Pochopíte, jak uvolnit endorfiny při porodu - vaše vlastní anestetikum těla
 • Projdeme hypnoporodní techniky navržené pro uvolnění úzkosti, strachu a posílení sebedůvěry
 • Procvičíme techniky dýchání, které pomůžou vašemu tělu v každé fázi porodu a zrození
 • Ukážeme si cviky pro uvolnění
 • Zaměříme se na speciální vizualizační techniky, které nenajdete v žádném jiném hypnoporodním programu
 • Napojíte se na miminko a započnete s ním komunikaci