Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Poděkování

Milá Míšo,

na kurzu jsi nám nabídla tykání, tak toho teď ráda využiju 🙂

Byli jsme u tebe s partnerem na kurzu v Praze na konci dubna a byla to pro nás neuvěřitelná zkušenost, spousta informací, novinek a popravdě jsme z toho měli těsně po kurzu pěkně zamotanou hlavu, většina nasich pratel vyznava “klasickou skolu”, takze se to v nas pekne pralo.

Čekáme naše první miminko a od začátku jsem věděla, že bych ráda dělala věci trochu jinak, než je bežně zvykem, ale trošku mi trvalo, než jsem se probrala všemi moznymi informacemi a v hlave si to porovnala. a velky dik za to patri i tobe Miso, protože jsem si to na kurzu moc uzila a spoustu

nejasnosti a negativnich pocitu me pak opustilo, diky relaxacim jsem se naučila ventilovat stres z práce. Stejne tak i partner se zacal na spoustu věci divat jinyma očima a pokud s necim “neobvyklym” ted prijdu (napr. spolecne spani v posteli i s mimcem), diskutuje o tom se mnou a i když třeba plne nesouhlasi, rekne, ze mi veri a ze tedy bude po mem 🙂

na srpen mam domluvene prohlídky v porodnicich v Neratovicích a v Kadani a dnes jsem využila tvoji mapu hypnodul a 2 z nich oslovila. Doma si vybarvuji obrazky, které jsme dostali na kurzu, i když mi to zprvu prislo divne, ted si to uzivam a mam pocit, ze me to s miminkem spojuje.

I když to trvalo, tak kurz a ty mate velky podíl na tom, ze jsem si svoje tehotenstvi zacala užívat a prestala se stresovat, ze je miminko neplanovane a jak to všechno zvladneme, když na to nejsme pripraveni.

Patri ti velky dik za muj znovuobjeveny klid a nadhled, DEKUJI MOC!

Mej krasne leto, Mirka