Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Čemu mysl věří, to tělo dokáže!

Milá Michaelo,

zdravím Vás z porodnice v Neuilly sur Seine vedle Paříže! Chci Vám mockrát poděkovat za online kurz, který jsem s Vami absolvovala. Věřte, že Vás hlas byl se mnou v každé minutě porodní. Zůstala jsem doma sama s 18-ti měsíční dcerou. Manžel odletěl na Slovensko na otočku na pohřeb, s tím, že asi ještě neporodim. Termín byl 8.10.
A ejhle..Ve 2h ráno začaly kontrakce. Dcera mi spala na hrudniku, tak jsem s ni do 3:30 delala dechove a vizualizační cviceni od vás. Kolem čtvrté jsem si rikala,že už jde asi do tuhého, kontrakce se zvetsovaly a přibližovaly. Stále jsem byla v klidu a stále jsem slyšela Vas hlas. Připravila jsem dceri věci na následující den, poklidila, vysprchovala a ve velkych kontrakcich se davala intuitivně do polohy na čtyři či různých variací podřepů. V 5 rano jsem už vzbudila sousedku, která zůstala s dcerou, přeci jen kontrakce sly do konečníku. Taxíkem dojela do porodnice. Taxikář se podivil, že jsem se po ceste dala opět do polohy na čtyřech, nedalo se v sede vydrzet.
Az pri cestě si všimnul, že jsem těhotná. Tak jsem mu oznamila, že nejen těhotná, ale i rodici. Porodnice byla naštěstí kousek. Přijela jsem a byla otevřena na 9 cm. V 5:57 se narodil krásný, zdravý syn.
Přirozenou cestou, bez anestezie, léků a bez nastrihu na stole v poloze na čtyřech. Porodní dulu jsem rozplakala, prý dlouho neměla tak přirozený porod! Prý jsem sampionka. A víte já se tak cítím! I díky Vám! Afirmace byly na viditelných mistech a vše bylo tak, jak jsem si přála.
Čemu mysl věří, to tělo dokáže!
Dekuji, Denisa