Webináře

< Zpět na přehled kurzů

Online webináře formou Live Streamu

Chcete se dozvědět více o těhotenství, porodu a péči o miminko?

Přijďte se zúčastnit našich webinářů a získejte cenné informace od zkušených odborníků! Nabízíme širokou škálu témat, která vás zaručeně zaujmou:

Jak se u porodu uvolnit: Připomeňte si techniky relaxace a dýchání, které vám pomohou zvládnout porodní bolesti a prožít ho s větší lehkostí.

Co je to hypnoporod: Objevte kouzlo hypnoporodu a zjistěte, jak vám tato metoda může pomoci k přirozenému a phodlnému porodu.

Proč je náš kurz skvělou volbou: Dozvíte se, co odlišuje náš kurz od ostatních a jak vám můžeme pomoci na cestě k mateřství.

Vědomé miminko a jak se napojit: Naučte se, jak porozumět potřebám svého miminka a jak s ním budovat pevné pouto již od početí.

Příprava na VBAC: Zjistěte co dělat, když jste měla jeden nebo více císařských řezů a chcete rodit přirozeně. Jaké jsou vaše možnosti si porod co nejvíce zpříjemnit.

A mnoho dalšího!

Naše webináře jsou:

  • Online, takže se jich můžete zúčastnit z pohodlí domova vy i váš partner/partnerka
  • Interaktivní, s možností klást otázky a diskutovat s lektorem a ostatními účastníky

Nepropásněte tuto jedinečnou příležitost dozvědět se více o těhotenství, porodu a péči o miminko!

Těšíme se na vás!

Po přihlášení vám přijde odkaz k webináři. Webinář proběhne v předem stanovený čas a hodinu a bude naživo přes aplikaci zoom. Po webináři vám přijde záznam, který budete moci shlédnout ještě týden poté.