Detail článku

< Zpět na přehled článků

Diastáza

Jemné Zrození s.r.o.

Pohyb po porodu

Maminky odcházejí z porodnice informované o základní péči o miminko, ale velmi často neinformované o základní péči o sebe – jak ležet, sedět, stát, hýbat se, nosit miminko, shýbat se pro miminko, jak pečovat o své břicho, jak cvičit, kdy začít cvičit, jak vyšetřit diastázu (rozestup břišních svalů), čemu se při cvičení vyhnout nebo koho při podezření na nefyziologický stav vyhledat. Je malé množství předporodních nebo poporodních kurzů, které diastázu zmíní. My vám ale chceme nabídnout celou škálu informací a podpory a v našem poporodním kurzu Jemné šestinedělí se budeme věnovat i tomuto tématu.

Rozhodly jsme se spolupracovat s lektorkou zdravého pohybu se specializací na redukci poporodní diastázy Annou Novákovou. Společně tak našim klientům nabízíme jedinečný doplněk našeho poporodního kurzu ve formě online kurzu systému COREyoga: Diastáza – aktivní pánevní dno – záda bez bolesti. Čeká vás program na 3 měsíce s neomezeným přístupem, workshopy, 12 cvičebních sestav a pracovní listy s více jak 100 cviky.

PO REZERVACI A ZAPLACENÍ KURZU ZÍSKÁTE 10% SLEVU NA ONLINE KURZ SYSTÉMU COREYOGA!

O lektorce

Anička je certifikovaná lektorka zdravého pohybu, jógy, spirální dynamiky se zaměřením na ženy před otěhotněním, těhotné a rodičky. Diastáze břišních svalů se profesně věnuje již pár let, aktivně publikuje a svou práci představuje na veletrzích, vzdělávacích akcích a seminářích. Motivace ke změně životního stylu je zásadní a vy to společně zvládnete!

O systému COREyoga

Systém COREyoga je ucelený koncept pro nalezení rovnováhy tělesné (svalově-fasciální) i mentální (psychosomatické), podporující zdravé držení těla a dech, aktivující hluboké svalové struktury. Prolínají se v něm prvky jógy, pilates, rehabilitačního cvičení a pohybové principy z tuzemska i zahraničí. Pomáhá všem, kteří se snaží nalézt příčinu svého problému (ať už vizuální nespokojenosti, tělesného omezení či bolesti). A protože funkční pohyb je celodenní záležitost, nikoli otázka jednorázového cvičení, naučí vás používat tělo zejména při běžných denních činnostech. Věříme, že systém COREyoga bude dál a dál přinášet radost a zdraví ženám plánujícím miminko, těhotným a maminkám.

Co je DIASTÁZA?

Nepřehlédněte…. kniha DIASTÁZA

Zcela unikátní a komplexní publikace na českém trhu vás naučí pracovat s tělem i myslí, aby se diastáza začala stahovat a nikdy se již nerozšířila. A co vás v knize Diastáza čeká?

  • Nejnovější vědecké výzkumy a poznatky ze světa fyzioterapie, sportu a psychologie.
  • Hledání příčiny problému – efektivní řešení následků.
  • Spousta AHA! momentů, tipů, triků a vychytávek.
  • Zábavná forma čtení, podrobné ilustrace.
  • Deník na 6 týdnů – uzpůsobeno i pro vytížené maminky s dětmi.
  • Místa pro vpisky hodnocení, vjemů a pocitů.
  • Inspirace osobními příběhy, týdenní úkoly a zamyšlení.
  • A hlavně PRAKTICKÉ UKÁZKY!

PO REZERVACI A ZAPLACENÍ KURZU ZÍSKÁTE 10% SLEVU NA KNIHU DIASTÁZA!

Více informací o knize naleznete na stránkách www.coreyoga.cz/kniha-diastaza

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *