fbpx

Hana

Bylo to skvělý, pro nás pro oba, teda všechny tři. Kurz mi hodně pomohl utřídit informace, a mému muži zase informace získat. Na den třicetin vynikající náplň času:).

Hana

Na kurz jsem šla s “otevřenou myslí” s tím, že když už nic, že si rozšířím obzory. Díky lektorce se rozšířily značně, ve spoustě věcí mě utvrdila (to, co jsem si vnitřně myslela), dozvěděla jsem se i spoustu nového. Dokonce zvládla i mého partnera (dost negativně nalazeného, ukecaného a dost prudícího 😀 ), takže Nikol- díky a rozhodně nelituju stráveného času.

Leona

Upřímně jsem nevěděla, co od kurzu očekávat, ale byla jsem nadšená, naučila a dozvěděla jsem se spoustu nových informací všeho druhu, některé si myslím, že by se ke mně i nikdy nedostaly. Velikým přínosem jsou i osobní zkušenosti lektorky Viky, ke kterým se člověk také nedostane jen tak. Kurz bych určitě doporučila každé nastávající mamince i páru všema deseti. Opravdu děkuji za tuhle zkušenost za mě i za partnera.

Nina

Kurz sa nám veľmi páčil, naplnil naše očakávania. Vládla na ňom príjemná priateľská atmosféra a nám ten čas ubehol veľmi rýchlo. Dozvedeli sme sa množstvo informácií, najmä o priebehu samotného pôrodu, jeho fáz, kopec rád a osobných skúseností lektorky z pôrodov, ktoré boli veľmi obohacujúce, najmä pre mňa ako prvorodičku. 🙂 Rozhodne odporúčam prísť s partnerom, bol to príjemne a užitočne strávený víkend. Ďakujeme!

Naděžda

Kurz se nám moc líbil. Dozvěděli jsme se vše, co jsme potřebovali a to hezky přehledně a pohromadě. Spousta praktických informací včetně toho, jak a co vykomunikovat v porodnici, mít přehled o lékařských vyšetřeních a zásazích a vědět jejich rizika a jak je odmítnout. Teoretické a praktické části byly doplněny relaxací, takže to bylo i uvolňující a relaxační. Byl to užitečně i příjemně strávený čas spolu.

Nikola

Celý kurz nás s partnerem hodně posunul, sjednotil a naladil na porod. Jsme za to neskutečně vděční. Nádherné prostory, nádherný kurz, nádherná lektorka. 🙂

Tereza

Kurz bych doporučila každému, kdo si chce urovnat informace v hlavě o porodu a všem co s tím souvisí (ženě, muži, komukoliv, kdo bude u porodu oporou). Společnost v ženě budí dojem, že porod je strašák, něco na co je třeba se bát. Kurz Vám obrátí myšlenky správným směrem, kterým by se měly udávat. Informuje Vás o všem, co potřebujete vědět, abyste se mohla rozhodnout, jak nejlépe umíte, a zároveň Vám dá návod, jak trénovat na sobě, abyste se na to fyzicky i psychicky připravila a mohla se na ten zázrak přírody těšit! A je jen na Vás jak s tím naložíte. Kurz doporučuji všemi deseti a paní Kalusovou obzvlášť ;))

Belka

Zucastnila jsem se kurzu s partnerem. Jsem velmi rada, protoze mame potrebne informace a taky vedomi, ze porod je naprosto prirodni vec. Uz nemam takovy strach. Partner ziskal dulezite informace a konecne nezpochybnuje mou potrebu se na porod radne pripravit. Dekuji.

Pavla

Kurz byl pro mne velmi příjemným shrnutím informací o průběhu porodu, s doplněním o moderní přístupy k porodnictví a propojením na psychosomatiku a návrat k přirozenému porodu. Všechno mi hezky zapadlo do sebe a mám pocit že už teď jsem lépe připravená než kdy jindy. Oceňuji také všechny doplňující materiály a nahrávky pro další praktikování relaxací.

Sabina

Byli jsme s manželem s kurzem maximálně spokojení 🙂 Moc se nám líbilo vedení i celkový přístup duly Míši Sedláčkové – spoustu informací, přátelský a milý přístup i vedené meditace. Po celou dobu nám zde bylo velmi příjemně, dozvěděli jsme se toho mnoho a žádné informace nám nepřišly navíc. Doporučili bychom to každému, vlastně takto by měl prostě předporodní kurz vypadat. Kurz je svou formou skvělý i pro muže. 🙂 Děkujeme!