Jana

“Jsem za tenhle kurz moc vdecna, jen me mrzi, ze jsem ho objevila az tak pozde (ve 34.tydnu 2.tehotenstvi). Dal mi za jeden den tolik informaci, ktere mi nedokazal ani z casti dat jiny nekolikamesicni kurz v jinem studiu pri prvnim tehotenstvi. Dokazal mi osvetlit veci, ktere zena nejak podvedome asi tusi, nicmene je hali zavoj dezinformaci a spolecenskeho tlaku, ktere nedovoli tento zavoj se sebejistotou prohlednout. Pomohl mi ziskat zpet jistotu o svych schopnostech a uverit, ze jako zena jsem bohyne, ktera ma plnou vladu nad svym telem a nemusi ji nikomu odevzdavat. Dekuji moc za vasi praci!”

Martina

“Kurz naplnil má očekávání. Lektorka je velice sympatická, trpělivá a ochotná. Na kurz jsem si šla spíše pro ujištění, že to co dělám, dělám správně. Pro mého muže to byla slušná šipka do transformace 😀 ale to jsem taky čekala, proto jsem také zvolila kurz pro páry. Kurz bych doporučila naprosto každé nastávající mamince. Hodnotím ho jako naprosto smysluplně strávené 2 dny. A děkuji za ně. Úžasné.”

Radoslava

“Bibiana je profesionál, kt.nám s citom vytvoril skvelé prostredie a previedol nás krásnou prípravou, poskytla nám užitočné návody a inšpiráciu k tomu aby sme pristúpili k pôrodu bez stigiem ktoré okolo neho panujú hlavne v našej spoločnosti. Bolo to pre mňa aj pre manžela veľmi povzbudzujúce, ešte viac nás to spojilo v našej predstave a tešení sa na naše prvé dieťatko. Veľmi ďakujeme Bibiane, ktorá bola proste úžasná a Jemnému zrodeniu!”

Radka

“Úžasný kurz. Jsem šťastná, že jsem ho mohla absolvovat. Moc jsem si to přála. Byli jsme s partnerem maximálně spokojeni a je nám líto, že trval jen dva dny. Vydrželi bychom tam další hodiny a hodiny. Ačkoliv je dnes běžný pracovní den, atmosféra z kurzu ve mě stále přetrvává.”

Martina

Ahoj Míšo, děkuji moc za předporodní kurz. Nejvice mi dalo to, že jsi řekla že můžeme říci ne bez viny. Moc mi to pomohlo a dále na tom pracuji. Dále jsem moc ráda , že jsi nás připravila na porod a že jsme viděli videa porodu. Sama bych si to nepustila. Také afirmace, dechové cvičení, cvičení a masáže od manžela mi moc pomohly.

Porod jsem měla pěkný. Rodila jsem s dulou a jsem za to moc ráda. Trvalo to celkem 5 hodin. Vše přirozeně, žádné léky, žádné nastřižení hráze.

Martina

Ahoj Míšo,

Děkuji moc za předporodní kurz. Nejvíce mi dalo to, že jsi řekla že můžeme říci ne bez viny. Moc mi to pomohlo a dále na tom pracuji. Dále jsem moc ráda , že jsi nás připravila na porod a že jsme viděli videa porodu. Sama bych si to nepustila. Také afirmace, dechové cvičení, cvičení a masáže od manžela mi moc pomohly.

Porod jsem měla pěkný. Rodila jsem s dulou a jsem za to moc ráda. Trvalo to celkem 5 hodin. Vše přirozeně, žádné léky, žádné nastřižení hráze.

S pozdravem Martina

Alexandra

“Jít na tento kurz bylo hned po početí jedno z těch nejzásadnějších momentů, velmi nám to pomohlo vnímat těhotenství a porod. Odblokovat obavy, napojit se na miminko společně s manželem. Manžel byl skvěle zapojen, nejen, že se dozvěděl všechny potřebné podrobnosti, ale byl mu dodán pocit, že nemá ”jen” vedlejší roli, od kurzu vnímá, že je plnohodnotným a potřebným článkem u porodu a v šestinedělí. Já odblokovala těch pár strachů, které se mi vynořovaly na mysl. A na porod se i těším.”

Saša

“Kurz mě překvapil kvanty informací, a jsem moc ráda že na něm byl i manžel a i on je rád že tam byl. Lektorka nám celou dobu věnovala plnou pozornost.”

Karolina

“Kurz jako takový byl skvělý, obohacující jak pro budoucí maminky, tak ale i velmi pro tatínky. Velmi oceňuji práci přes relaxace/meditace, které leckomu rozšíří obzory. A dále jsme velmi vděční, že již existuje v běžné praxi takováto osvěta, pomáhající k fyziologickým porodům, která má velkou sílu transformovat vědomí budoucích rodičů a vytvořit pro ně celkově lepší zázemí. Moc díky, úžasná práce, pokračujte v tom co děláte, děláte to skvěle!:)”

Petra

“Kurz byl pro nás s partnerem ještě mnohem větším přínosem, než jsme očekávali. Viki měla vše pečlivě rozložené, cítili jsme, že dostáváme informace od zkušené, zapálené a erudované osoby a odcházeli jsme se skvělým pocitem, že konečně víme, jak vše probíhá a proč, co nás může potkat a čemu se případně vyvarovat. My jsme z kurzu naprosto nadšení a těšíme se, že nám určitě v mnohém pomůže přivést na svět naše miminko mnohem radostněji, příjemněji a pohodověji.