fbpx

Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Magická Sofie

Magické číslo 15.10.2020, Sofie

Dnes je to týden, co nás propustily z porodnice, a tak se jdu podělit s našim průběhem jemného, pozitivně naladěného a rychlého porodu.

Musím podotknout, že má příprava byla na 100% dodržována. Pojídala jsem datle, lněné semínko, popíjela maliník, prováděla masáž hráze, Aniball (jen 22cm), 3x denně afirmace, vizualizace s relaxace. Kurz jsem absolvovala s uklidňující a báječnou Michaelou Kalusovou

22:00 – posličci a spánek,

2:50 – WC ihned vlny po 5-3min,

4:00 – vlny po 3min (nebolí),

5:00 – WC asi 3x, čištění se…začínám dělat Ááááá a věřím, že už je to ono (stále nic nebolí a jsem v Zahradě snů),

5:00-6:00 – umýt vlasy, oholit se,

6:00-6:30 – snídaně, ale skončila na WC (nesnáším zvracení, škoda mého dýňového koláče…),

6:30 – odjezd do porodnice,

7:30 – klistýr,

7:30-9:00 – jsem na pláži a jedu v rytmu vln,

9:30 – je potřeba píchnout vodu (v plánu jsem měla, že ne, ale souhlasila jsem (byla zelená),

10:00 – tlačím na čtyřech, nejde to, vlny zeslabují,

10:30 – Zkouším za asistence MUDr. a PA na zádech s koleny na břiše a kupodivu nádhera. Žádná bolest už jen euforie a úleva. Mimi má malé odezvy, takže mám na 5min kyslík.masku a mimi se chytá. Do ruky mi daly, zase se souhlasem, mini dávku oxytocinu. Malá je seknutá už 10min hlava venku a nic. Souhlasím s mini nástřihem.

10:57 – Sofinka je na světe! V okamžiku na prsou, 2h bonding pod červenou dekou, 1. den nekoupanou.

Rodiče absolutně šťastní.

I když jsem nerodila na všech čtyřech ani startovací poloze, měla jsem asistenci a 3 zásahy (oxytocin, nástřih, dirupce vaku blan), bylo to krásné, rychlé a opravdu jemné. Po celou dobu absolutně ticho a klidná, ani jedna negativní myšlenka. Měla jsem tam manžela, mou kamarádku jako PA, milý personál a mysl pevnou a zároveň uvolněnou afirmacemi. Byl to nádherný den a odnáším si pozitivní zážitek.

Jěšte jedna maličkost, nevím zda, to bylo pozitivním myšlením, ale celý ten porod mě doprovázelo štěstí a šíří se kolem mě, na mé přátele a rodinu. Měla jsem tam svou vysněnou MUDr., zbyl na mě posledni nadstandart a kamarádka zrovna měla směnu.

Narození 15.10.2020, svátek 15.5., manžel č. dresu 15, (snad nebudou pětky i ve škole). V ten náš samý den rodila i kamarádka. Přesně týden po nás rodila další kamarádka, kterou jsem po telefonu provázela pláží a vítala s ní každou vlnu.

Verca