Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Krásný porod doma – miminko v pozici záda na záda

Milá Michaelo, koncem září 2015 jsme s přítelem v Praze navštívili Váš kurz Hypnopoprodu. Chci Vám moc poděkovat, protože i díky informacím od Vás jsme začali zvažovat porod doma. Alternativou byl Rakovník, který jsme dvakrát navštívili, porodní oddělení je luxusní, jeden pokoj má obrovskou vanu, personál ve většině velmi vstřícný, i k porodnímu plánu-na svých stránkách mají vlastní seznam na základě přání pacientek, je tam např. i lotosový porod. Samozřejmě pořád je to porodnice, a nevím, jak by to tam pak vypadalo v reálu při porodu, ale přišlo nám to jako nejmenší ústupek našim představám.

Nakonec jsme naštěstí nikam nemuseli-prostě jsme to nestihli, když mě moje skvělá úžasná PA(kontakt na vyžádání) vyšetřila, zjistila 8cm otevření, takže na jakékoli cestování bylo pozdě). 

Naše holčička se narodila 22.12. a byla v pozici záda na záda, takže jsem měla poměrně velké křížové bolesti, ale i tak to byl úžasný a nádherný zážitek, doma, bez medikace, vědomá a posilující zkušenost. 

Při každé vlně jsem hlasitě opakovala ANO-tenhle trik tedy opravdu funguje! A taky si pamatuji, že jsem si před závěrečnými vlnami nechala pustit do uší Zahradu snů – se kterou jsem usínala od září opravdu každý den. 

No a když jsem si před koncem sáhla na hlavičku, věděla jsem, že dokážu všecko na světě). Omlouvám se, že neposílám mandalu, před porodem jsem se k tomu nedostala a teď to v nejbližší době asi taky nestihnu). 

Mějte se hezky, ať se Vám daří, přeju vše dobré do nového roku!

Tereza