Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Jsem tak pyšná,ze jsem žena,jsem hrdá na své tělo,co dokázalo

Dobre rano Miso,

Doufam,ze prozivate krasne svatky. U nas byl Ježíšek trosku dříve…Mia ❤️ 22.12.2017 2:42,3700g/50 cm

Chtela bych Vam tímto moc a moc poděkovat za to,jak jste me na kurzu připravila.Jste úžasná,porod byl krasny,tentokrat vse dopadlo na jedničku.Vedela jsem přesně,co se děje,poslouchala a následovala jsem své tělo.Jsem tak pyšná,ze jsem žena,jsem hrdá na své tělo,co dokázalo.Je to neuveritelne.Tak moc jste mi pomohla se tímto vzpamatovat z prvního porodu!Hrnou se mi slzy do oči,kdyz si uvedomim,co se dělo se Sebickem,jakou měl chudacek těžkou cestu na svět.Zkusim s nim asi jeste nějakou kraniosakralni terapii.

Jinak co se tyce porodu..Původně jsem chtela do Neratovic,ale po návštěvě porodnice jsem se úplne rozbrecela,ze tam by to bylo podobne jako v Podoli,protoze PA jsem nevěřila ani nos mezi očima.Pak jsem zkusila Havlickuv Brod,ale pri návštěvě jsem to nejak “necitila”.Navic tam pak porodila Gabca,ktera me s přístupem porodnice moc nenadchla.Uz jsem začínala byt nervózní,protoze jsem nevěděla,kam jit.Mluvila jsem jeste s par PA a dulou a nakonec jsem ve 35tt zvolila porodnici Nymburk,byli tu skvělí,mile az rodinné prostředí,vyšli mi vstříc se všemi porodnimi přáními.Nebudete tomu věřit,ale malem jsem rodila ve vane :).Cely porod šel velmi hladce,trval na minutu přesně 5h.

Jeste jednou moc dekuju!!! Opravdu z celého srdce! Kurz byl nejlepsi investice snad za cely zivot. Nechapu,ze jsem vahala,zda si ho zaplatit.

Delate to skvele!Preji vsem maminkam,aby byly pri a po porodu tak šťastné jako jsem nyní ja.

Preji jen to nejlepsi v novém roce,

Veronika