Příběhy klientů

< Zpět na přehled příběhů

Bylo to až extatické….!

11.2. se nám narodila holčička. Naše druhá doma narozená. I když jsem tentokrát neměla už tolik času na nácvik, i podruhé zafungoval hypnoporod skvěle. V první fázi jsme se s manželem podívali na seriál a dali si večeři. Mezitím jsem prodýchávala vlny, používala vizualizace a v hlavě mi samy frčely afirmace.

Po nějaké době jsme napustili bazének a pustili relaxaci “Barvy a klid”. Teplá voda mě ještě víc uvolnila a malá přišla na svět po několika silných závěrečných vlnách. Vyplula k nám do vody, bdělá a klidná na mě koukala. Zajímavý postřeh z tohoto porodu: je skvělé vítat každou vlnu a s radostí se na ní těšit (i když má člověk opačnou tendenci) a během vlny se pokusit o maximální uvolnění celého těla – když se podařilo, bylo to chvílemi až extatické.

Po porodu jsem si dala kousek syrové placenty a manžel mi dělal koktejly. Zítra se chystám na výrobu kapslí, tinktury a homeopatik (to jsem zatím dřív nezvládla). Myslím, že díky placentě se mi mimo jiné hodně rychle srovnal tlak, který se mi během porodu rozhodil.

Vzkaz pro všechny: hypnoporod je skvělá věc a opravdu funguje! 🙂

Helena