Viktorie Sieczková Brno

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka, dula, LP
"Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je jiná, než byla předtím. Je proměněná a mnohem více rozumí životu. Přivést na svět dítě znamená vykoupat se v prameni života" Dr. Frederick Leboyer

Jsem fyzioterapeutka, studentka porodní asistence, certifikovaná dula ČAD a laktační poradkyně Mamily. Jako fyzioterapeutka vedu kurzy pro těhotné ženy, cvičení po porodu, cvičení kojenců a batolat, a masáže miminek.

Jako certifikovaná terapeutka Ministerstva zdravotnictví Metody Ludmily Mojžíšové se specializuji i na ošetření žen touto metodou v těhotenství i před porodem.

Těhotenství a porod je pro mne velmi fascinující. Sama jsem maminkou tří dětí. První syn se narodil v porodnici, druhý syn neasistovaně doma a třetí dcerka se narodila také doma jako “lotosové miminko”.

Jako dula působím již několik let a doprovázím ženy k porodům v Brně a okolí.

Nyní studuji 2. rokem porodní asistenci na UPOL.

K Hypnoporodu mne přivedly mé klientky, které chtěly při porodu využívat Hypnoporodních technik. Nejdříve jsem sama absolvovala kurz Jemného zrození jako dula a když se v roce 2015 tým Jemného zrození rozhodl rozšířit své řady, neváhala jsem, a přihlásila se do výběrového řízení.

Od té doby lektoruji kurzy Jemného zrození v Brně. Kurzy Jemného zrození vnímám jako možnost předávat budoucím rodičům užitečné informace, které jim pomohou zvolit si způsob, jakým chtějí přivést své děťátko na svět.

Více o mně a mých službách najdete na: www.viktoriesieczkova.cz a www.aktivnimaterstvi.cz