Simona Moravcová Praha

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka a dula
“Nechat věci plynout neznamená stát se nečinným pasivním pozorovatelem.” Jan Menděl

Jsem maminka dvou úžasných chlapečků, dula, laktační poradkyně a lektorka kurzů Hypnoporodu Jemného Zrození. Jako vědkyni s doktorátem z molekulární biologie mě vždy fascinovalo, jak život vlastně funguje. Že každá jednotlivá buňka je takový malý zázrak.

Díky narození staršího syna jsem zjistila, že porod může být krásným, posilujícím a transformujícím zážitkem. Zážitkem naprosto klíčovým v životě každé ženy. Změnil se mi život a zázraky v laboratoři jsem vyměnila za zázraky zrození, kterých jsem teď díky své práci součástí.

Věřím, že každá žena má právo prožít svůj porod podle svých představ, v bezpečí, s podporou a s důvěrou v sebe sama, ve své tělo a ve své miminko. Věřím, že každé miminko je zázrak a mělo by mít možnost narodit se obklopeno láskou a respektem. Jsem moc šťastná, že můžu podporovat ženy a ukazovat jim, že mohou důvěřovat svým schopnostem, své ženské síle a intuici, a to jak během porodu, tak v období šestinedělí, při kojení a v kontaktním rodičovství. Zároveň jsem vděčná, že mohu být součástí týmu skvělých žen Jemného Zrození a sledovat výsledky naší společné práce. Je krásné vidět těhotné ženy a páry, které kurzy Hypnoporodu procházejí, jak v sobě objevují sílu a důvěru prožít jemný a vědomý příchod svého miminka.

I offer all my services and support of doula, lactation consultant and Hypnobirthing lecturer in English.

Více o mně najdete na www.spokojenamama.webnode.cz