Olga Scheiner Dušovská Plzeň

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka, LP
„K šťastnému životu stačí jen velmi málo; vše je ve vašem způsobu myšlení.“ Marcus Aurelius

Jsem lektorka Jemného Zrozeni, laktační poradkyně, dula studentka u České asociace dul a také nabízím poporodní asistenci. Působím primárně v okresech: Plzeň – sever, Rakovník, Plzeň – město, Rokycany, Most, Louny, Karlovy Vary a Plzeň – jih. Případně i v dalších dle individuální domluvy.

Ráda Vás budu mentorovat při kojení a v šestinedělí. Společně se v rámci mých předporodních kurzů připravíme na pokročilé fáze těhotenství a porod.

Na kurzu ráda přivítám ať už Vás samotné tak i Vaše partnery.

Jaká byla má cesta? Před svým prvním porodem jsem se na radu mé sestry přihlásila na předporodní kurz Jemného Zrození, kdy jsem ale zůstávala stále velmi skeptická. O to větší překvapení bylo, že díky absolvování kurzu, jsem věděla, jak se na porod připravit, co mám já a můj partner v ten důležitý den očekávat a jak si přizpůsobit podmínky pro nejlepší průběh porodu. Porod nakonec proběhl, tak jak jsme si s partnerem přáli, k čemuž nám dopomohl právě zmíněný kurz.

Po svém druhém porodu jsem se rozhodla, že bych i já chtěla pomáhat ostatním ženám, aby se dokázaly na porod připravit a tento nezapomenutelný zážitek prožít pozitivně.

Více o mě naleznete na mých webových stránkách www.rodimsrdcem.cz, instagramu @rodimsrdcem a facebookové stránce Rodím Srdcem.