Michaela Sedláčková Opava

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka a dula
"Dva nejdůležitější dny v životě každého člověka jsou: den, kdy se narodil a den, kdy zjistil proč" John C. Maxell

Porody našich čtyř dětí mi pomohly najít své životní poslání. Možná to zní jako klišé, ale porod považuji za zázrak a jsem ráda, že jej mohu z pozice certifikované duly opakovaně zažívat. Ženám a jejich mužům poskytuji informační i psychickou podporu v těhotenství, při porodu a během šestinedělí. Věřím, že každá žena má právo svobodně se rozhodnout, kde a s kým prožije zásadní transformační okamžik života.

Věnuji se také enkapsulaci a zpracování placenty (NAZEP) a šíření osvěty o jejím významu.

“Kurz Kompletní předporodní přípravy s Hypnoporodem je opravdu pro všechny nastávající maminky i tatínky a můžu jen doporučit! Názvu se určitě nemusíte obávat. Nejen, že za dva dny vyslechnete spoustu užitečných informací, ale podíváte se i na zajímavá porodní videa a naučíte se i relaxovat, nebo aspoň zkusíte, jaké to je relaxovat :). A třeba pro mě to byla určitě skvělá zkušenost, která mi může pomoci nejen u porodu, ale taky celkově ve zvládání jiných životních situací.
Mě osobně kurz velmi pomohl ujasnit si, co bych chtěla, jak by se mi líbilo, aby porod probíhal a jak bych chtěla, aby k němu přistupovali i ostatní zúčastnění. A na druhou stranu mě utvrdil v tom, co bych nechtěla! Rozhodně mi dodal odvahu stát si za svými přáními a představami.
A i kdyby Vás napadaly otázky až po kurzu, je skvělé, že lektorka Míša je ochotně zodpoví i potom.
V neposlední řadě to byl pro mě příjemný víkend, který mě pozitivně naladil a zbavil některých obav, takže ještě jednou DÍKY lektorce Míše!” Jiří
“V Opavě jsme byli u lektorky Misi Sedláčkove nadmíru spokojeni s partnerem. Je úžasné, jak to vnímají muži a co vše jim to dá… Ať vizualizace, afirmace, meditace, osobní zkušenosti, videa a racionální informace. Jsem moc vděčná a přála bych zažít všem párům větší souzeni…??” Petra