Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem

viceden
Kurz Kompletní předporodní příprava s Hypnoporodem
Datum a čas konání od 25. 6. 2022 09:00 - 18:00
Další dny 26. 06. 2022 09:00 - 18:00
Specifikace termínu

Na kurzu se snažím vytvořit v rámci možností co nejpříjemnější prostředí. K dispozici budete mít postelové matrace, židle a míče, polštářky a deky. Občerstvení obvykle tvoří mé domácí pečení (něco sladkého a něco slaného), ovoce a oříšky a další drobnosti, voda, čaj a káva. Kolem 13.-14. hodiny budeme mít cca hodinovou pauzu na oběd.

 

Okolnosti kurzu se mohou změnit v závislosti na vládních nařízeních s ohledem na epidemiologickou situaci. Pokud budou živé kurzy opět zakázané, přechází kurz do online podoby přes aplikaci ZOOM. Tato online podoba probíhá stejně jako živý kurz ve stejném čase, interaktivně a se stejnou náplní kurzu.

Co se týče proticovidových opatření, sledujte prosím vládní nařízení a doporučení platící v daném termínu. Já osobně nebudu nic kontrolovat ani vyžadovat, protože to není v mé kompetenci a z mé pozice by to bylo nezákonné. Kontrolovat dodržování opatření může jen policie nebo pracovníci hygieny, pokud přijdou zkontrolovat průběh kurzu.

Pro případné dotazy mě můžete kontaktovat na čísle 736 485 065.

Adresa Centrum Světozor, Vojanova 1602/1, Brno, 61500   (podrobné informace)
Lektorka Vendula Šrámková

Přihláška

Osobní údaje

Kontaktní informace

Poznámka

Výběr způsobu platby

Souhlas se zpracováním osobních údajů a s obchodními podmínkami

Odesláním tohoto formuláře souhlasím se zpracováním svých osobních údajů a obchodními podmínkami.

Po odeslání formuláře si budete moci ještě zkontrolovat zadané údaje, a teprve poté přihlášku finálně potvrdit.
Kurzovné uhraďte do 7 dní. Pokud se na kurz přihlašujete méně než sedm dní před kurzem, uhraďte obratem. Kurzovné je potřeba mít uhrazené před nástupem na kurz.