Třebíč – Zahrada snů

Adresa: Třebíč, Poušov 5A, Třebíč, 67401

Vím, že výběr kurzu je velmi důležitou součástí přípravy rodičů v průběhu těhotenství, proto děkuji za Vaši důvěru.
Kurz v Třebíči Vám nabízí opravdu individuální přístup i v případě skupinového kurzu a to díky velmi malému počtu nastávajících rodičů. Víkend společně strávíme v klidném a útulném prostředí. V teplých měsících částečně na terase a v zahradě, při chladném počasí se ohřejeme u krbu.
Zahradní domek se nachází v okrajové části Třebíče zvané Poušov, jde o zahrádkářskou kolonii. Některé navigace mají problém s navedením na adresu. Doporučuji zadat do navigace raději  Moravský Rybářský Svaz MO Poušov, ten se od domku nachází cca 150 m o dalších 100 metrů dále je Autokemp Třebíč. Když zastavíte u rybářského svazu směrem k mostku přes náhon a tímto směrem se i vydáte uvidíte autobusovou zastávku na kterou vjedete, tedy hned za mostkem doleva. Autobusovou zastávku neprojedete, ale ihned v ní odbočíte zase doleva na silnici značenou jako slepá a po cca 20 metrech se dáte doleva ještě jednou, to už vjedete přímo mezi chaty a zahrady. Když dojedete až k řece po levé straně už uvidíte otevřená dřevěná vrata s velkou zahradou a malým domkem. Jste na místě. 🙂 Pokud to nepůjde úplně hladce, jsem k dispozici na telefonu, číslo si pro jistotu opravdu uložte (732218109).
Zájemce o kurz bez automobilu mohu vyzvednout na předem domluveném místě.
V blízkém okolí nejsou pěšky dostupné restaurace, buď se můžete vydat automobilem (nejbližší restaurace Lihovar je autem cca 6 minut jízdy), nebo si oběd přibalte s sebou. Máme zde plně vybavenou kuchyň a proto není problém oběd si ohřát.
Pro kurzisty mimo Třebíč je po předchozí domluvě možnost v domku přenocovat, Cena na osobu na noc je 300 kč, pár za nocleh zaplatí 500 kč.
Pokud budete mít jaký koli dotaz, neváhejte mě kontaktovat.
Těším se na viděnou.
Ilona