Petra Filipová Bendlová Praha

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka a dula
"Láska je Bůh a Bůh je Láska"

Od svého druhého porodu jsem pohlcena krásou zrození, smyslem ženství a všeho, co s tím souvisí. Změnila jsem pohled na přírodu a její zákonitosti, naučila se pokoře a lásce. Skutečné, bezpodmínečné lásce. Prošla jsem studiem na Institutu energetické psychologie, kde jsem se naučila metodu EFT, NLP a hypnózu. Začala jsem se více zabývat spoluprací mezi vědomím a podvědomím. Najdete mě také na mém webu www.petrabendlova.cz 

Porod je transformační proces nejen pro ženu, ale především pro dítě. Dovolme si tedy rodit svobodně a láskyplně.

Kurz jemného zrození jsme absolvovali při našem druhém těhotenství. Kurz jsme absolvovali pod vedením Petry, která nás s lehkostí provedla množstvím informací.

Byl to skvělý víkend naplněný zklidněním, soustředěním a relaxací. Mně to dalo především velkou dávku  potřebné jistoty a důvěry v přirozený porod. Díky kurzu jsem získal cenné informace i podněty. Slyšel jsem mnoho krásných zkušeností s přirozenými a často domácími porody, bez zbytečných zásahů, bez stresu a beze strachu. Byl to velmi inspirující víkend a já jsem z něj odcházel naprosto spokojený a jistý si tím, že se ženou a s miminkem zvládneme cokoliv a hlavně kdekoliv.

Na kurzu jsem se naučil i základní formy relaxace a také napojení na mou ženu a na miminko. Měli jsme na sebe se ženou čas vyhrazený jen pro nás a pro naše miminko, což nám bylo velmi vzácné a příjemné. Mohli jsme se tak plně soustředit jenom na nás tři.

Petra nám byla hodně sympatická a proto jsme ji oslovili nakonec i jako Dulu k našemu porodu. Což bylo další skvělé rozhodnutí, protože porod dopadl přesně podle našich představ. Nádherně, bez zásahů a bez chemie!

Kurz jemného zrození doporučuji naprosto všem bez vyjímky. Michal