Andrea Kapitánová Praha

< Zpět na přehled lektorek

Lektorka
„Tvým největším bohatstvím je to, co víš. To, co nevíš, je tvé největší riziko.“ - Robert Kiyosaki

Vždy jsem věděla, že chci pomáhat lidem i zvířatům. Díky péči o týrané koně jsem se naučila, že instinkty jsou silnější než lidské vědomosti.

Když jsem se připravovala na svůj porod, moje otevřenost a zvídavost mne nasměrovaly k touze rodit jinak, než je běžné. Odmítala jsem časté rady a názory – porod bolí a hlavně ať to přežijete ve zdraví. Proto byl pro mne kurz Jemného Zrození úplnou samozřejmostí a jasnou volbou. Díky poctivému poslouchání relaxací, afirmování a klidné přípravě na porod se nám 21. března 2018 doma a svobodně narodil prvorozený syn Matteo.

Ráda vařím a peču bez masa i mléka. Mám silný smysl pro pořádek a organizaci, často něco vyrábím a tvořím. Se synem již od narození praktikujeme bezplenkovou komunikační metodu, používáme látkové plenky a aktivně nosíme v šátku. I v těchto oblastech můžu být pro své klientky rádkyní a novou inspirací.

Žiji v centru Prahy, ale sním o bydlení v přírodě. Miluji čerstvý vzduch a ticho stromů. Narodila jsem se v roce 1997, jsem tedy nejmladší lektorkou Jemného Zrození, ale právě to mi dává možnost přinášet nový pohled a jiné vnímání.

Jsem certifikovaná zpracovatelka placenty pod NAZEP a v roce 2019 budu studentkou AmmaDula.